Září 2012

Zpátky do školy...

2. září 2012 v 18:30 | .K. |  Každodenní zážitky // K.
1317540905885309_large
Ahoj.

Ano, tenhle blog se ještě ani nerozjel, a už se vám chci omluvit že jsem tady nebyla, vlastně ani Bárun, ale užíváme si posledních dní prázdnin, zítra začínáme i s článkama naplno, to se nebojte.
Včera jsem ztrávila celé odpoledne s kámoškou, večer jsme šly na fotbal. Naneštěstí jsme prohráli s Pardubicemi 5:1. máme nějakou blbou sezónu, navíc náš tým je bez trenéra, v pondělí nastupuje nový, tak doufám, že dosáhneme lepších výsledků.
Dneska jsme byly venku s Bárou, poprvé se stalo že jsme nic nenafotily, to počasí je takové unavené, takže jsme byly obě dvě unavené a na focení nepřišla žádná nálada.
Večer se budu dívat na fotbal, hraje Barcelona s Valencií, doufám že vyhraje Barca, stačila mi prohra s Realem, byla jsem z toho naprosto hotová.:)
A ZÍTRA ZPĚT DO ŠKOLY. ANO, ZAČÍNÁ OPĚT 10 TĚŽKÝCH MĚSÍCŮ.
S Bárou jdeme obě dvě do osmičky, obě chodíme do stejné školy ale do jiné třídy, ale i tak, lepší než nic:) Jinak jak už asi víte, tenhle blog bude takový mišmaš, mám připravenou nějakou grafiku a taky se chystám udělat nějaké kvalitnější články + přidám outfit co si beru zítra do školy. Sama to ještě nevím.

A co vy, jak se těšíte do školy?
A co si na sebe berete?

Pá, vaše Klér.

A to jsem zase já.

2. září 2012 v 16:30 | .B.&.K. |  Poznej mě // B.

Ahoj já jsem druhá adminka Bára. Tady na blogu kdyžto Barulable. :)
S blogováním mám asi 5ti letou zkušenost a je možné,že mě někdo budete znát z blogu picturesdiary.blog.cz, který jsem už bohužel smazala. Mám ráda moderní elegantní styl, mezi mé oblíbené barvy patří černá,bílá,hnědá a šedá. Je mi skoro 14 let a teď jdu do 8 třídy. Pocházím z Opavy, jako Klára.Minulé léto jsem se rozhodla,že se sebou udělám velkou změnu. Přírodně jsem totiž blondýnka, ale ted se pravidelně barvím na tmavě hnědou. Mám modré oči a mezi lidmi vynikám pravděpodobně svou výškou. No, prostě jsem na svůj věk celkem malá..;D Měřím 150 cm a vůbec mi to nevadí.:) Jinak s Klárou tancujeme latinskoamerické tance, ráda kreslím a baví mě grafka. Jsem citlivá a mezi mé minus patří asi to, že odpouštím opravdu úplně všechno.. No co bych vám o mě ještě řekla?..Kdyby jste se chtěji na cokoliv zeptat,tak napište do komentářů..:)

Tak co.
Co říkáte na druhou adminku blogu?:)